מצבות אבן ושיש נפתלי משנת 1951
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
51 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
מצבות אבן ושיש נפתלי הוקם ב- 1951 במפרץ חיפה, ומאז הוא מתמחה בבניית מצבות מעוצבות ואיכותיות במגוון רחב של סגנונות ועם חומרי הגלם יוקרתיים והמשובחים ביותר, ביניהם שיש וגרניט בייבוא מהודו, סין, אוקראינה, טורקיה, רוסיה ואוזבקיסטן. הוא משקיע מאמץ רב על מנת לספק תוצאות מרהיבות וייחודיות, וברשותו רזומה מכובד בכל הנוגע להקמת מצבות שיש ואבן טבעית.

מוניטין של למעלה מ- 68 שנים

 
העסק עבר בירושה לאורך דורות, מאב לבן, ששמרו על המסורת ושהעבירו את כל הידע העשיר שלהם בתחום מאחד לשני, על מנת להמשיך להעניק ללקוחותיהם את השירות היעיל והטוב ביותר. כיום מנהל אותו אריאל פיכמן – דור רביעי למסורת, ותחתיו 15 עובדים מסורים ומקצועיים, ביניהם גם גרפיקאי ומעצב.
העסק הקטן שהוקם במפרץ חיפה צמח וכיום יש לו מפעלי ייצור באזור התעשייה של עכו ובית העלמין של קריית שאול בתל אביב, ומשרד בחיפה ברחוב המלך שאול 16, מול הכניסה לבית העלמין הצבאי.
 

מצבות בהתאמה אישית ובאיכות ללא תחרות

 
הצוות המסור של מצבות אבן ושיש נפתלי שומר על קשר רציף עם לקוחותיו, ומעניק להם ליווי צמוד וייעוץ מקצועי בבחירת המצבה האידיאלית. אחד מבעלי העסק, מגיע לבית הלקוח עם אלבום תמונות, כדאי לאפשר ללקוחות לצפות בדוגמאות ולבחור מתוכן מצבה. לחלופין, הלקוחות יכולים לשלוח לצוות צילום של מצבה שבה הם מעוניינים או לבקש עיצוב מיוחד, והמומחים של נפתלי יעצבו עבורם מצבה בהתאמה אישית. בנוסף לכך, קיימת אפשרות להיפגש בבית העלמין לשם סיור, כדי להתרשם מעיצובי מצבות שונים, לקבל השראה ולבחור מצבה בסגנון ספציפי.
 

שירות מכל הלב ומ- א' ועד ת'

 
תקופת האבל היא תקופה לא פשוטה ורגישה, והצוות מקפיד להעניק ללקוחות יחס אישי, אמפטי, מכיל ומבין. כמו כן, על מנת להקל על הקושי הנפשי שבארגון הלוויה, הצוות נרתם ועוזר בענייני הקבורה, וההתנהלות מול חברת קדישא. הצוות גם ערוך כדי לספק מענה במידת הצורך לשיפוץ ולתיקון מצבות וחידוש כללי של מצבות שנשחקו עם הזמן. על כל עבודה קיימת אחריות למשך 25 שנים.אבן ושיש נפתלי אינם מטרידים טלפונית או בכתב את המשפחות האבלות במהלך השבעה או בסיומה. מצבה אשר תוזמן כשבועיים לפני אזכרת שלושים הימים, תהיה מוכנה בזמן.

שירותיו של העסק ניתנים באזור חיפה והקריות, עכו, נהריה ובתי עלמין פרטיים.
 
הצוות זמין עבורכם 24/7. לפרטים נוספים אודות שירותיו, ניתן להתקשר בכל עת: 072-3251474